Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Host
ru: Хост

en: Send
ru: Отправить

en: Owner
ru: Владелец

en: Changed
ru: Изменение

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Language code
ru: Код языка

en: Relative URL
ru: Относительный URL

en: Route Name
ru: Название маршрута

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
