Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Send
sl: Pošlji

en: Owner
sl: Lastnik

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Language code
sl: Koda jezika
