Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Send
te: పంపించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
