Route Iframes (2.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Tabs
am: ትሮች
