Route Iframes (2.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Utility
da: anvendelighed

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Tab
da: Fane

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Scope
da: Dækning

en: Tabs
da: Faner

en: About
da: Om

en: Config
da: Konfigurér

en: There is no @label yet.
da: Der er ingen @label endnu.
