Route Iframes (2.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Scope
et: Ulatus

en: Tabs
et: Sakid

en: About
et: Programmist

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: There is no @label yet.
et: @label ei eksisteeri veel.
