Route Iframes (2.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Tabs
eu: Fitxak

en: About
eu: (r)i buruz
