Route Iframes (2.0.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Utility
fr: Utilité

en: Tab
fr: Onglet

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Scope
fr: Étendue

en: Tabs
fr: Onglets

en: About
fr: À propos

en: Add tab
fr: Ajouter un onglet

en: Config
fr: Configuration

en: There is no @label yet.
fr: Il n'y a encore aucun(e) @label.

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
