Route Iframes (2.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Configuration
hr: Postavke

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis
