Route Iframes (2.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Content types
id: Jenis konten

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Scope
id: Lingkup

en: Tabs
id: Tab

en: About
id: Tentang

en: There is no @label yet.
id: Tidak terdapat @label lagi.
