Route Iframes (2.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
