Route Iframes (2.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
