Route Iframes (2.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
