Route Iframes (2.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Tab
lv: Cilne

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Tabs
lv: Cilnes

en: About
lv: Par
