Route Iframes (2.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Configuration
nn: Oppsett
