Route Iframes (2.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Configuration
ps: سازول

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: About
ps: په اړه
