Route Iframes (2.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: List
pt: Lista

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Utility
pt: Utilidade

en: Configuration
pt: Configuração

en: Tab
pt: Separador

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Tabs
pt: Separadores

en: About
pt: Sobre

en: Config
pt: Configurar

en: There is no @label yet.
pt: Não existe nenhuma @label por enquanto.
