Route Iframes (2.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
