Route Iframes (2.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: About
ta: பற்றி
