Route Iframes (2.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: About
te: గురించి
