Route Iframes (2.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Tab
tr: Sekme

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: About
tr: Hakkında

en: Config
tr: Yapılandırma

en: There is no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
