Route Iframes (2.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: About
ug: ھەققىدە
