Route Iframes (2.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: ID
vi: Mã

en: Utility
vi: Tiện ích

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Scope
vi: Phạm vi

en: About
vi: Giới thiệu
