Route Iframes (2.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб
