Route Iframes (2.0.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Utility
de: Werkzeug

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Scope
de: Anwendungsbereich

en: About
de: Über

en: Add tab
de: Reiter hinzufügen

en: Config
de: Konfiguration

en: There is no @label yet.
de: Bisher gibt es kein @label.

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Tab Name
de: Reitername
