Route Iframes (2.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
