Route Iframes (2.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Configuration
eo: Agordoj
