Route Iframes (2.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Tab
fi: Välilehti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Scope
fi: Kohde

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: About
fi: Tietoja

en: Config
fi: Asetukset

en: There is no @label yet.
fi: @label ei ole vielä määritettynä.
