Route Iframes (2.0.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
