Route Iframes (2.0.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Tabs
is: Flipar

en: About
is: Um
