Route Iframes (2.0.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Configuration
it: Configurazione

en: Tab
it: Scheda

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Scope
it: Portata

en: Tabs
it: Schede

en: About
it: Informazioni

en: Config
it: Configurazione

en: There is no @label yet.
it: Non esiste ancora @label.
