Route Iframes (2.0.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Tab
ja: タブ

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Scope
ja: スコープ

en: Tabs
ja: タブ

en: About
ja: アバウト

en: Add tab
ja: タブの追加

en: Config
ja: 設定

en: There is no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
