Route Iframes (2.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Configuration
mn: Тохиргоо
