Route Iframes (2.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण
