Route Iframes (2.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Tab
pl: Karta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Scope
pl: Zasięg

en: Tabs
pl: Zakładki

en: About
pl: O stronie

en: Add tab
pl: Dodaj zakładkę

en: Config
pl: Konfiguracja

en: There is no @label yet.
pl: Nie ma jeszcze @label.
