Route Iframes (2.0.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Utility
pt: Utilitário

en: Configuration
pt: Configurações

en: Tab
pt: Aba

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Scope
pt: Escopo

en: Tabs
pt: Abas

en: About
pt: Sobre

en: Add tab
pt: Adicionar aba

en: There is no @label yet.
pt: Ainda não existe @label.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
