Route Iframes (2.0.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Configuration
ro: Configurație

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Tabs
ro: Taburi

en: About
ro: Despre

en: Config
ro: Configurație

en: There is no @label yet.
ro: Deocamdată @label nu există.
