Route Iframes (2.0.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Utility
uk: Допоміжні

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Tab
uk: Вкладка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Scope
uk: Область

en: Tabs
uk: Вкладки

en: About
uk: Про модуль

en: Add tab
uk: Додати вкладку

en: Config
uk: Конфіґурація

en: There is no @label yet.
uk: Ще немає @label.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
