Route Iframes (2.0.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Tabs
hi: टैब्स

en: About
hi: के बारे में

en: There is no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं है
