Route Iframes (2.0.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: About
ar: حول
