Route Iframes (2.0.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Configuration
ast: Configuración
