Route Iframes (2.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
