Route Iframes (2.0.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད
