Route Iframes (2.0.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Tabs
bs: Tabovi
