Route Iframes (2.0.2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Utility
ca: Utilitat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Tab
ca: Pestanya

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Scope
ca: Àmbit

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: About
ca: Detalls

en: Config
ca: Configuració

en: There is no @label yet.
ca: Encara no hi ha @label.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
