Route Iframes (2.0.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Tabs
cs: Záložky

en: About
cs: Popis

en: There is no @label yet.
cs: Zatím není žádný @label.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
