Route Iframes (2.0.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
