Route Iframes (2.0.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: About
el: Περί

en: There is no @label yet.
el: Δεν υπάρχει @label ακόμα.
