Route Iframes (2.0.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Utility
gl: Utilidade

en: Configuration
gl: Configuración

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Tabs
gl: Lapelas

en: About
gl: Información

en: Config
gl: Configuración

en: There is no @label yet.
gl: Aínda non hai @label.
