Route Iframes (2.0.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: About
gu: વિશે
